ELC-09D680DF Panasonic
  • Part Number: ELC-09D680DF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 68UH 1A 140 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-09D680DF Panasonic
    ELC-09D680DF Panasonic
    ELC-09D680DF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-09D680DF is described as FIXED IND 68UH 1A 140 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH