ELC-09D560F Panasonic
  • Part Number: ELC-09D560F
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 56UH 1.1A 130 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-09D560F Panasonic
    ELC-09D560F Panasonic
    ELC-09D560F is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-09D560F is described as FIXED IND 56UH 1.1A 130 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
    Schroff
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK