ELC-09D4R7DF Panasonic
  • Part Number: ELC-09D4R7DF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 4.7UH 3A 18 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-09D4R7DF Panasonic
    ELC-09D4R7DF Panasonic
    ELC-09D4R7DF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-09D4R7DF is described as FIXED IND 4.7UH 3A 18 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM