ELC-09D471DF Panasonic
  • Part Number: ELC-09D471DF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 470UH 390MA 980 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-09D471DF Panasonic
    ELC-09D471DF Panasonic
    ELC-09D471DF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-09D471DF is described as FIXED IND 470UH 390MA 980 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG
    View
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG