ELC-09D3R9F Panasonic
  • Part Number: ELC-09D3R9F
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 3.9UH 3.1A 16 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,968
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-09D3R9F Panasonic
    ELC-09D3R9F Panasonic
    ELC-09D3R9F is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-09D3R9F is described as FIXED IND 3.9UH 3.1A 16 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED