ELC-09D3R9DF Panasonic
  • Part Number: ELC-09D3R9DF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 3.9UH 3.1A 16 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-09D3R9DF Panasonic
    ELC-09D3R9DF Panasonic
    ELC-09D3R9DF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-09D3R9DF is described as FIXED IND 3.9UH 3.1A 16 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    View
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Harwin
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM