ELC-09D3R3F Panasonic
  • Part Number: ELC-09D3R3F
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 3.3UH 3.2A 15 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,591
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-09D3R3F Panasonic
    ELC-09D3R3F Panasonic
    ELC-09D3R3F is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-09D3R3F is described as FIXED IND 3.3UH 3.2A 15 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH