ELC-09D3R3DF Panasonic
  • Part Number: ELC-09D3R3DF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 3.3UH 3.2A 15 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-09D3R3DF Panasonic
    ELC-09D3R3DF Panasonic
    ELC-09D3R3DF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-09D3R3DF is described as FIXED IND 3.3UH 3.2A 15 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.