ELC-09D390DF Panasonic
  • Part Number: ELC-09D390DF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 39UH 1.3A 87 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-09D390DF Panasonic
    ELC-09D390DF Panasonic
    ELC-09D390DF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-09D390DF is described as FIXED IND 39UH 1.3A 87 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK