ELC-09D330DF Panasonic
  • Part Number: ELC-09D330DF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 33UH 1.4A 81 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-09D330DF Panasonic
    ELC-09D330DF Panasonic
    ELC-09D330DF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-09D330DF is described as FIXED IND 33UH 1.4A 81 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F