ELC-09D2R7F Panasonic
  • Part Number: ELC-09D2R7F
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.7UH 3.3A 13 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-09D2R7F Panasonic
    ELC-09D2R7F Panasonic
    ELC-09D2R7F is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-09D2R7F is described as FIXED IND 2.7UH 3.3A 13 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM