ELC-09D2R2F Panasonic
  • Part Number: ELC-09D2R2F
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.2UH 3.5A 12 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,360
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-09D2R2F Panasonic
    ELC-09D2R2F Panasonic
    ELC-09D2R2F is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-09D2R2F is described as FIXED IND 2.2UH 3.5A 12 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.