ELC-09D2R2DF Panasonic
  • Part Number: ELC-09D2R2DF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.2UH 3.5A 12 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-09D2R2DF Panasonic
    ELC-09D2R2DF Panasonic
    ELC-09D2R2DF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-09D2R2DF is described as FIXED IND 2.2UH 3.5A 12 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH