ELC-09D221DF Panasonic
  • Part Number: ELC-09D221DF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 220UH 580MA 410 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-09D221DF Panasonic
    ELC-09D221DF Panasonic
    ELC-09D221DF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-09D221DF is described as FIXED IND 220UH 580MA 410 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM