ELC-09D181DF Panasonic
  • Part Number: ELC-09D181DF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 180UH 610MA 360 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-09D181DF Panasonic
    ELC-09D181DF Panasonic
    ELC-09D181DF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-09D181DF is described as FIXED IND 180UH 610MA 360 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    View
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V