ELC-09D151F Panasonic
  • Part Number: ELC-09D151F
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 150UH 740MA 320 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,120
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-09D151F Panasonic
    ELC-09D151F Panasonic
    ELC-09D151F is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-09D151F is described as FIXED IND 150UH 740MA 320 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN