ELC-09D121DF Panasonic
  • Part Number: ELC-09D121DF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 120UH 770MA 250 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-09D121DF Panasonic
    ELC-09D121DF Panasonic
    ELC-09D121DF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-09D121DF is described as FIXED IND 120UH 770MA 250 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE