ELC-09D120F Panasonic
  • Part Number: ELC-09D120F
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 12UH 2.3A 31 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-09D120F Panasonic
    ELC-09D120F Panasonic
    ELC-09D120F is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-09D120F is described as FIXED IND 12UH 2.3A 31 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.