ELC-09D120DF Panasonic
  • Part Number: ELC-09D120DF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 12UH 2.3A 31 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-09D120DF Panasonic
    ELC-09D120DF Panasonic
    ELC-09D120DF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-09D120DF is described as FIXED IND 12UH 2.3A 31 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A