ELC-09D103DF Panasonic
  • Part Number: ELC-09D103DF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 10MH 80MA 18.8 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-09D103DF Panasonic
    ELC-09D103DF Panasonic
    ELC-09D103DF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-09D103DF is described as FIXED IND 10MH 80MA 18.8 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK