ELC-09D102F Panasonic
  • Part Number: ELC-09D102F
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1MH 280MA 2.1 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,517
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-09D102F Panasonic
    ELC-09D102F Panasonic
    ELC-09D102F is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-09D102F is described as FIXED IND 1MH 280MA 2.1 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    View
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM