ELC-09D101F Panasonic
  • Part Number: ELC-09D101F
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 100UH 820MA 200 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,073
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-09D101F Panasonic
    ELC-09D101F Panasonic
    ELC-09D101F is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-09D101F is described as FIXED IND 100UH 820MA 200 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM