ELC-08D4R7E Panasonic
  • Part Number: ELC-08D4R7E
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 4.7UH 4.3A 15 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-08D4R7E Panasonic
    ELC-08D4R7E Panasonic
    ELC-08D4R7E is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-08D4R7E is described as FIXED IND 4.7UH 4.3A 15 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM