ELC-08D3R3E Panasonic
  • Part Number: ELC-08D3R3E
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 3.3UH 5.7A 13 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-08D3R3E Panasonic
    ELC-08D3R3E Panasonic
    ELC-08D3R3E is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-08D3R3E is described as FIXED IND 3.3UH 5.7A 13 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.