ELC-08D2R2E Panasonic
  • Part Number: ELC-08D2R2E
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.2UH 7.2A 10 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-08D2R2E Panasonic
    ELC-08D2R2E Panasonic
    ELC-08D2R2E is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-08D2R2E is described as FIXED IND 2.2UH 7.2A 10 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE