ELC-08D102E Panasonic
  • Part Number: ELC-08D102E
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1MH 290MA 1.3 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-08D102E Panasonic
    ELC-08D102E Panasonic
    ELC-08D102E is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-08D102E is described as FIXED IND 1MH 290MA 1.3 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.