ELC-08D101E Panasonic
  • Part Number: ELC-08D101E
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 100UH 800MA 120 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-08D101E Panasonic
    ELC-08D101E Panasonic
    ELC-08D101E is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-08D101E is described as FIXED IND 100UH 800MA 120 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.