ELC-08D100E Panasonic
  • Part Number: ELC-08D100E
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 10UH 2.8A 22 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-08D100E Panasonic
    ELC-08D100E Panasonic
    ELC-08D100E is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-08D100E is described as FIXED IND 10UH 2.8A 22 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK