ELC-06D8R2E Panasonic
  • Part Number: ELC-06D8R2E
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 8.2UH 1.8A 48 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-06D8R2E Panasonic
    ELC-06D8R2E Panasonic
    ELC-06D8R2E is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-06D8R2E is described as FIXED IND 8.2UH 1.8A 48 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB