ELC-06D680E Panasonic
  • Part Number: ELC-06D680E
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 68UH 700MA 150 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-06D680E Panasonic
    ELC-06D680E Panasonic
    ELC-06D680E is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-06D680E is described as FIXED IND 68UH 700MA 150 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.