ELC-06D470E Panasonic
  • Part Number: ELC-06D470E
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 47UH 800MA 120 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-06D470E Panasonic
    ELC-06D470E Panasonic
    ELC-06D470E is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-06D470E is described as FIXED IND 47UH 800MA 120 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F