ELC-06D270E Panasonic
  • Part Number: ELC-06D270E
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 27UH 950MA 83 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-06D270E Panasonic
    ELC-06D270E Panasonic
    ELC-06D270E is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-06D270E is described as FIXED IND 27UH 950MA 83 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK