ELC-06D220E Panasonic
  • Part Number: ELC-06D220E
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 22UH 1.2A 76 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,000
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-06D220E Panasonic
    ELC-06D220E Panasonic
    ELC-06D220E is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-06D220E is described as FIXED IND 22UH 1.2A 76 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.