ELC-06D150E Panasonic
  • Part Number: ELC-06D150E
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 15UH 1.5A 59 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-06D150E Panasonic
    ELC-06D150E Panasonic
    ELC-06D150E is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-06D150E is described as FIXED IND 15UH 1.5A 59 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.