ECW-U4104V17 Panasonic
  • Part Number: ECW-U4104V17
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.1UF 5% 400VDC 3925
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 37,596
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V