ECW-U2563KC9 Panasonic
  • Part Number: ECW-U2563KC9
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC 2416
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 22,138
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM