ECW-U2394KCV Panasonic
  • Part Number: ECW-U2394KCV
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.39UF 10% 250VDC 3931
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 44,103
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM