ECW-U2273V16 Panasonic
  • Part Number: ECW-U2273V16
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.027UF 5% 250VDC 1913
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 51,113
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH