ECW-U1H183JB5 Panasonic
  • Part Number: ECW-U1H183JB5
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.018UF 5% 50VDC 1210
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 17,481
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"