ECW-U1C474JC9 Panasonic
  • Part Number: ECW-U1C474JC9
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.47UF 5% 16VDC 2416
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 59,956
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE