ECW-U1C184JC9 Panasonic
  • Part Number: ECW-U1C184JC9
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.18UF 5% 16VDC 1913
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 23,863
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED