ECW-U1222JX5 Panasonic
  • Part Number: ECW-U1222JX5
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 2200PF 5% 100VDC 1206
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 78,700
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM