ECW-H16223JV Panasonic
  • Part Number: ECW-H16223JV
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.022UF 5% 1.6KVDC RAD
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 82
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE