ECW-FE2W474P1 Panasonic
  • Part Number: ECW-FE2W474P1
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.47UF 5% 450VDC RADIAL
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED