ECW-FE2J224J Panasonic
  • Part Number: ECW-FE2J224J
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.22UF 5% 630VDC RADIAL
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"