ECW-FD2W395JB Panasonic
  • Part Number: ECW-FD2W395JB
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 3.9UF 5% 450VDC RADIAL
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 1,543
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    View
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE