ECW-FD2W225KB Panasonic
  • Part Number: ECW-FD2W225KB
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 2.2UF 10% 450VDC RADIAL
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 1,194
  • Manufacturer Name
    Littelfuse
  • Description
    SWITCH MASTER TR DUAL
    View
  • Manufacturer Name
    Carling Tech
  • Description
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    View
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    Memory Protection Devices
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM