ECW-FD2W225J4 Panasonic
  • Part Number: ECW-FD2W225J4
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 2.2UF 5% 450VDC RADIAL
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 816
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH