ECW-FA2J155J Panasonic
  • Part Number: ECW-FA2J155J
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 1.5UF 5% 630VDC RADIAL
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 1,130
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    ELECTRONIC BOARD BASE