ECW-F6434JLB Panasonic
  • Part Number: ECW-F6434JLB
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.43UF 5% 630VDC RADIAL
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"